Категорија:209: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:209
с (Бот Додава: ar, az, be, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cy, de, en, et, eu, fa, fr, gan, hi, hy, id, is, ja, jv, ka, ko, la, ms, new, no, os, pt, qu, ro, ru, sah, sk, sl, sv, tr, tt, uz, zh)
с (r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:209)
[[tt:Төркем:209]]
[[tr:Kategori:209]]
[[war:Category:209]]
[[zh:Category:209年]]
58.155

уредувања