Разлика помеѓу преработките на „Категорија:500“

Додаден 21 бајт ,  пред 11 година
с
r2.6.3) (Бот Додава: war:Category:500
с (Бот Додава: an, ar, az, be, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cy, da, de, en, es, et, eu, fa, fr, gan, hy, id, is, ja, jv, ka, ko, la, mr, ms, new, no, os, pt, qu, ro, ru, simple, sk, sl, sv, tr, tt, uz, zh, zh-yue)
с (r2.6.3) (Бот Додава: war:Category:500)
[[tt:Төркем:500]]
[[tr:Kategori:500]]
[[war:Category:500]]
[[zh-yue:Category:500年]]
[[zh:Category:500年]]
58.155

уредувања