Разлика помеѓу преработките на „Категорија:508“

Додаден 21 бајт ,  пред 10 години
с
r2.6.3) (Бот Додава: war:Category:508
с (Бот Додава: an, ar, az, be, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cy, de, en, eu, fa, fr, gan, hy, id, is, ja, jv, ka, ko, la, mr, ms, new, no, os, pt, qu, ro, ru, sk, sl, sv, tr, tt, uz, zh)
с (r2.6.3) (Бот Додава: war:Category:508)
[[tt:Төркем:508]]
[[tr:Kategori:508]]
[[war:Category:508]]
[[zh:Category:508年]]
58.155

уредувања