Отвори го главното мени

Промени

Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
Бот Додава: ur:743ء
[[tk:743]]
[[uk:743]]
[[ur:743ء]]
[[vec:743]]
[[vi:743]]
109.264

уредувања