Категорија:1013: Разлика помеѓу преработките

Додадени 22 бајти ,  пред 12 години
с
r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:1013
с Бот Додава: an, ar, az, be, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, cy, da, de, en, es, et, eu, fa, fr, gan, hi, hy, id, is, ja, jv, ka, ko, la, ms, new, nn, no, os, pt, qu, ro, ru, sk, sl, sv, sw, tr, tt, uz, vi, zh
с r2.6.4) (Бот Додава: war:Category:1013
Ред 49:
[[tr:Kategori:1013]]
[[vi:Thể loại:1013]]
[[war:Category:1013]]
[[zh:Category:1013年]]
127.551

уредување