Ѕвездено време: Разлика помеѓу преработките

Одземени 3 бајти ,  пред 11 година
с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.5) (Бот Додава: ko:항성시 Брише: da:Siderisk omløbstid)
сНема опис на уредувањето
[[no:Siderisk tid]]
[[pl:Czas gwiazdowy]]
[[pt:PeríodoTempo sideral]]
[[ro:Timp sideral]]
[[ru:Звёздное время]]
1

уредување