Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1042 година“

с
r2.7.1) (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1042 kuolleet
с (r2.7.1) (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1042 kuolleet)
[[sl:Kategorija:Umrli leta 1042]]
[[sr:Категорија:Умрли 1042.]]
[[fi:Luokka:Vuonna 1042 kuolleet]]
[[sv:Kategori:Avlidna 1042]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เสียชีวิตในปี พ.ศ. 1585]]
86.434

уредувања