Разлика помеѓу преработките на „PDF“

Одземен 21 бајт ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: ro:PDF
с (Бот Додава: lv:Portatīvā dokumenta formāts)
с (r2.6.4) (Бот Менува: ro:PDF)
[[pl:PDF]]
[[pt:Portable document format]]
[[ro:Portable Document FormatPDF]]
[[ru:Portable Document Format]]
[[simple:Portable Document Format]]
126.662

уредувања