Зоолошка градина: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: eu:Parke zoologiko
[проверена преработка][проверена преработка]
с ([r2.5.2] Бот Менува: la:Hortus zoologicus; козметички промени)
с (r2.7.1) (Бот Додава: eu:Parke zoologiko)
[[es:Jardín zoológico]]
[[eo:Bestoĝardeno]]
[[eu:Parke zoologiko]]
[[fa:باغ وحش]]
[[fr:Parc zoologique]]
86.434

уредувања