Категорија:Родени во 1204 година: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1204 syntyneet
с (r2.5.2) (Бот Додава: id:Kategori:Kelahiran 1204)
с (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1204 syntyneet)
[[sl:Kategorija:Rojeni leta 1204]]
[[sr:Категорија:Рођени 1204.]]
[[fi:Luokka:Vuonna 1204 syntyneet]]
[[sv:Kategori:Födda 1204]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เกิดในปี พ.ศ. 1747]]
109.264

уредувања