Категорија:Родени во 1068 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1068 syntyneet
с (r2.6.4) (Бот Брише: de:Kategorie:Geboren 1068)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1068 syntyneet)
[[sl:Kategorija:Rojeni leta 1068]]
[[sr:Категорија:Рођени 1068.]]
[[fi:Luokka:Vuonna 1068 syntyneet]]
[[sv:Kategori:Födda 1068]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เกิดในปี พ.ศ. 1611]]
86.434

уредувања