Категорија:Починати во 1470 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1470 kuolleet
с (Бот Додава: pt:Categoria:Mortos em 1470)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1470 kuolleet)
[[sl:Kategorija:Umrli leta 1470]]
[[sr:Категорија:Умрли 1470.]]
[[fi:Luokka:Vuonna 1470 kuolleet]]
[[sv:Kategori:Avlidna 1470]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เสียชีวิตในปี พ.ศ. 2013]]
86.434

уредувања