Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Холандија-никулец“

нема опис на уредувањето
<center><div class="boilerplate metadata" id="stub">[[File:Flag of the Netherlands.svg|28px|Знаме]]&nbsp;''Оваа статија поврзана со [[Холандија]] е [[Википедија:Никулец|никулец]]. Можете да ѝ помогнете на Википедија со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите] !''</div>
 
[[Категорија:Никулци за Холандија<noinclude>| </noinclude>]] </center><noinclude>[[Категорија:Шаблони за Холандија]]</noinclude>
<center><div class="boilerplate metadata" id="stub">[[File:Flag of the Netherlands.svg|28px|Знаме]]&nbsp;''Оваа статија поврзана со [[Холандија]] е [[Википедија:Никулец|никулец]]. Можете да ѝ помогнете на Википедија со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}}проширите] !''</div>
[[Категорија:Никулци за Холандија<noinclude>| </noinclude>]] </center>
<noinclude>
 
[[Категорија:Шаблони за Холандија|*]]
 
 
</noinclude>