Елимеја: Разлика помеѓу преработките

Додадени 84 бајти ,  пред 11 година
с
r2.5.1) (Бот Додава: ca, el, en, es, it
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот: Менува Категорија:Области во Античка Македонија)
с (r2.5.1) (Бот Додава: ca, el, en, es, it)
 
[[Категорија:Области во Кралството Македонија]]
 
[[ca:Elimea]]
[[el:Ελιμία]]
[[en:Elimiotis]]
[[es:Elimia]]
[[it:Elimiotide]]
59.415

уредувања