Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Претпоставете добронамерност“

с
r2.5.2) (Бот Менува: pt:Wikipedia:Presumir a boa fé
с (r2.5.2) (Бот Менува: pt:Wikipedia:Presumir a boa fé)
[[no:Wikipedia:Ta ting i beste mening]]
[[pl:Wikipedia:Zakładaj dobrą wolę]]
[[pt:Wikipedia:AssumirPresumir a boa- fé]]
[[ro:Wikipedia:Buna credință]]
[[ru:Википедия:Предполагайте добрые намерения]]
24.401

уредување