Тулуза: Разлика помеѓу преработките

Додадени 47 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: bo:ཊོའུ་ལོའུ་སེ།
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: nah:Toulouse)
с (r2.7.1) (Бот Додава: bo:ཊོའུ་ལོའུ་སེ།)
[[be-x-old:Тулуза]]
[[bar:Toulouse]]
[[bo:ཊོའུ་ལོའུ་སེ།]]
[[bs:Toulouse]]
[[br:Toloza]]
2.892

уредувања