Пегаз (митологија): Разлика помеѓу преработките

с
r2.5.1) (Бот Менува: fr:Pégase
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (r2.5.1) (Бот Менува: fr:Pégase)
[[eu:Pegaso]]
[[fa:پگاسوس]]
[[fr:Pégase (mythologie)]]
[[gl:Pegaso]]
[[ko:페가소스]]
59.415

уредувања