Разлика помеѓу преработките на „1055“

Додадени 20 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додаје: pi:१०५५ Мења: mr:इ.स. १०५५
с (Бот Додаје: bh:१०५५)
с (Бот Додаје: pi:१०५५ Мења: mr:इ.स. १०५५)
[[lt:XI amžiaus 6-as dešimtmetis#1055]]
[[map-bms:1055]]
[[mr:.स. १०५५]]
[[ms:1055]]
[[nap:1055]]
[[nrm:1055]]
[[oc:1055]]
[[pi:१०५५]]
[[pl:1055]]
[[pt:1055]]
2.747

уредувања