Разлика помеѓу преработките на „Категорија:89“

Додадени 16 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: sw:Jamii:89
с (Бот Додава: ar, az, be, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cy, da, de, en, es, et, eu, fa, fr, gan, hi, hy, id, is, ja, jv, ka, ko, la, ms, no, os, pt, qu, ro, ru, sah, sk, sl, sv, th, tr, tt, uz, zh)
с (Бот Додава: sw:Jamii:89)
[[jv:Kategori:89]]
[[ka:კატეგორია:89]]
[[sw:Jamii:89]]
[[la:Categoria:89]]
[[ms:Kategori:89]]
109.264

уредувања