Разлика помеѓу преработките на „Додома“

Додадени 14 бајти ,  пред 11 година
с
r2.5.2) (Бот Додава: nn:Dodoma
с (Бот менува: cite web -> цитирана веб страница, Category -> Категорија)
с (r2.5.2) (Бот Додава: nn:Dodoma)
[[da:Dodoma]]
[[de:Dodoma]]
[[en:Dodoma]]
[[et:Dodoma]]
[[el:Ντοντόμα]]
[[en:Dodoma]]
[[es:Dodoma]]
[[eo:Dodomao]]
[[ja:ドドマ]]
[[no:Dodoma]]
[[nn:Dodoma]]
[[nov:Dodoma]]
[[oc:Dodoma]]
6.057

уредувања