Колорадо Спрингс: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: kw:Colorado Springs, Kolorado
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.5.2) (Бот Додава: sco:Colorado Springs, Colorado)
с (Бот Додава: kw:Colorado Springs, Kolorado)
[[pam:Colorado Springs, Colorado]]
[[ka:კოლორადო სპრინგსი]]
[[kw:Colorado Springs, Kolorado]]
[[sw:Colorado Springs, Colorado]]
[[ht:Colorado Springs, Kolorado]]
109.264

уредувања