Разлика помеѓу преработките на „Димитар Мирчев“

Додадени 97 бајти ,  пред 10 години
с
Брзо додавање категорија Амбасадори на Македонија во Словенија (со користење на [[WP:
с
с (Брзо додавање категорија Амбасадори на Македонија во Словенија (со користење на [[WP:)
 
[[Категорија:Амбасадори на Македонија во Ватикан]]
 
[[Категорија:Амбасадори на Македонија во Словенија]]