Разлика помеѓу преработките на „Димитар Мирчев“

Додадени 2 бајти ,  пред 10 години
с
нема опис на уредувањето
с (Бот: Менува Категорија:Македонски амбасадори)
с
 
[[Категорија:Македонски политиколози]]
 
[[Категорија:Амбасадори на Република Македонија во Ватикан]]