Базилика Свети Јован Латерански: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: rw:Bazilika y’i Laterano
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.2) (Бот Менува: zh:拉特朗圣若望大殿)
с (r2.7.1) (Бот Додава: rw:Bazilika y’i Laterano)
[[id:Basilika Santo Yohanes Lateran]]
[[it:Basilica di San Giovanni in Laterano]]
[[rw:Bazilika y’i Laterano]]
[[sw:Kanisa kuu la Roma]]
[[la:Archibasilica Sanctissimi Salvatoris]]
2.892

уредувања