Жупања: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
r2.5.2) (Бот Додава: uk:Жупаня
с (Бот Додава: war:Županja)
с (r2.5.2) (Бот Додава: uk:Жупаня)
[[Категорија:Градот на Хрватска]]
 
[[bg:Жупаня]]
[[bs:Županja]]
[[bg:Жупаня]]
[[de:Županja]]
[[en:Županja]]
[[hr:Županja]]
[[it:Županja]]
[[ja:ジュパニャ]]
[[lt:Župania]]
[[nl:Županja]]
[[ja:ジュパニャ]]
[[pl:Županja]]
[[ro:Županja]]
[[ru:Жупанья]]
[[sh:Županja]]
[[sr:Жупања]]
[[sh:Županja]]
[[uk:Жупаня]]
[[war:Županja]]
86.434

уредувања