Категорија:Починати во 1009 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.5.2) (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1009 kuolleet
с (r2.5.2) (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1009 kuolleet)
[[sl:Kategorija:Umrli leta 1009]]
[[sr:Категорија:Умрли 1009.]]
[[fi:Luokka:Vuonna 1009 kuolleet]]
[[sv:Kategori:Avlidna 1009]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เสียชีวิตในปี พ.ศ. 1552]]
86.434

уредувања