Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1741 година“

с
r2.5.1) (Бот Додава: yo:Ẹ̀ka:Àwọn ọjọ́ìbí ní 1741
с (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1741 syntyneet; козметички промени)
с (r2.5.1) (Бот Додава: yo:Ẹ̀ka:Àwọn ọjọ́ìbí ní 1741)
[[uk:Категорія:Народились 1741]]
[[vi:Thể loại:Sinh 1741]]
[[yo:Ẹ̀ka:Àwọn ọjọ́ìbí ní 1741]]
[[zh-yue:Category:1741年出世]]
[[zh:Category:1741年出生]]
59.415

уредувања