Отвори го главното мени

Промени

Додадени 27 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.3) (Бот Додава: rw:Mutagatifu Callixte
[[jv:Paus Kallixtus I]]
[[ka:კალიქსტუს I]]
[[rw:Mutagatifu Callixte]]
[[sw:Papa Callixtus I]]
[[la:Callistus I]]
5.830

уредувања