Гесло: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: stq:Woalspruch
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: io:Moto)
с (Бот Додава: stq:Woalspruch)
[[ru:Девиз]]
[[sco:Ensenyie]]
[[stq:Woalspruch]]
[[sq:Lista e motove kombëtare]]
[[simple:Motto]]
46.384

уредувања