Разлика помеѓу преработките на „Индоевропски јазици“

с
r2.6.4) (Бот Додава: diq:Zıwanê Hind u Ewropa
с (r2.5.2) (Бот Брише: diq:Zıwanê Hindo-Ewropa; козметички промени)
с (r2.6.4) (Бот Додава: diq:Zıwanê Hind u Ewropa)
[[yo:Àwọn èdè Indo-Europe]]
[[zh-yue:印歐語系]]
[[diq:Zıwanê Hind u Ewropa]]
[[zea:Indo-Europese taelen]]
[[bat-smg:Indėeuruopėitiu kalbas]]
126.287

уредувања