Среда: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 11 година
с
r2.5.1) (Бот Додава: rw:Ku wa gatatu
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: ar:الأربعاء)
с (r2.5.1) (Бот Додава: rw:Ku wa gatatu)
[[kk:Сәрсенбі]]
[[kw:Dy' Merher]]
[[rw:Ku wa gatatu]]
[[ky:Шаршемби]]
[[sw:Jumatano]]
59.415

уредувања