Разлика помеѓу преработките на „Дирк Новицки“

Додадени 79 бајти ,  пред 10 години
с
нема опис на уредувањето
с
 
{{биографија-никулец}}
== Наводи ==
{{наводи}}
 
{{DEFAULTSORT:Новицки, Дирк}}
[[Категорија:Германски кошаркари]]
[[Категорија:НБА кошаркари]]
[[Категорија:Живи луѓе]]
 
[[ar:ديرك نوفيتسكي]]