Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:User lang subcat/5“

Создадена страница со: <onlyinclude>{{userbox-level | level = 5b | id = {{{1}}} | info = {{{3}}}<hr />Овие корисници зборуваат '''[[:Катег...
(Создадена страница со: <onlyinclude>{{userbox-level | level = 5b | id = {{{1}}} | info = {{{3}}}<hr />Овие корисници зборуваат '''[[:Катег...)
(нема разлика)