Отвори го главното мени

Промени

Одземени 27 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.5) (Бот Брише: it:2077, lt:2077 m.
[[eo:2077]]
[[fr:2077]]
[[it:2077]]
[[lt:2077 m.]]
[[new:सन् २०७७]]
[[nn:2077]]
[[pi:२०७७]]
[[sk:2077]]
[[tk:2077]]
[[tt:2077]]
[[ittk:2077]]
4.062

уредувања