Разлика помеѓу преработките на „Нова Демократија (2008)“

с
Бот: Менува Категорија:Македонски политички партии
с (Бот: Менува Категорија:Македонски политички партии)
* [http://www.demokraciaere.org/ Официјално мрежно место] {{sq icon}} {{mk icon}} {{en icon}}
 
[[Категорија:Македонски политичкиПолитички партии во Република Македонија]]
 
[[en:New Democracy (Macedonia)]]
941.847

уредувања