Разлика помеѓу преработките на „Димитар Стојанов - Мире“

с
Бот: Менува Категорија:Претседатели на Собранието на Македонија
с (Бот: Менува Категорија:Претседатели на Собранието на Македонија)
{{DEFAULTSORT:Стојанов - Мире, Димитар}}
 
[[Категорија:Претседатели на Собранието на Република Македонија]]
[[Категорија:Македонски политичари]]
 
941.847

уредувања