Разлика помеѓу преработките на „Љубиша Георгиевски“

с
Бот: Менува Категорија:Претседатели на Собранието на Македонија
с (Бот: Менува Категорија:Претседатели на Собранието на Македонија)
 
{{DEFAULTSORT:Георгиевски, Љубиша}}
 
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Претседатели на Собранието на Република Македонија]]
[[Категорија:Македонски политичари]]
[[Категорија:Македонски писатели]]
941.847

уредувања