Разлика помеѓу преработките на „Тито Петковски“

нема опис на уредувањето
с
{{DEFAULTSORT:Петковски, Тито}}
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Претседатели на Собранието на Република Македонија]]
[[Категорија:Македонски политичари]]