Разлика помеѓу преработките на „Љубиша Георгиевски“

нема опис на уредувањето
{{DEFAULTSORT:Георгиевски, Љубиша}}
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Претседатели на Собранието на Република Македонија]]
[[Категорија:Македонски политичари]]
[[Категорија:Македонски писатели]]