Андре Мари Ампер: Разлика помеѓу преработките

с
r2.5.2) (Бот Менува: lv:Andrē Marī Ampērs; козметички промени
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.2) (Бот Додава: lv:Andrē-Marī Ampērs)
с (r2.5.2) (Бот Менува: lv:Andrē Marī Ampērs; козметички промени)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Infobox_Scientist
| name = Андре Мари Ампер<br />André-Marie Ampère
| image = Ampere Andre 1825.jpg
| image_width = 225px
[[ku:André-Marie Ampère]]
[[la:Andreas Maria Ampère]]
[[lv:Andrē- Marī Ampērs]]
[[lb:André-Marie Ampère]]
[[lt:André-Marie Ampère]]