Школки: Разлика помеѓу преработките

Додадени 42 бајти ,  пред 11 година
с
r2.5.2) (Бот Додава: be-x-old:Двухстворкавыя
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.2) (Бот Додава: be:Двухстворкавыя)
с (r2.5.2) (Бот Додава: be-x-old:Двухстворкавыя)
[[zh-min-nan:Siang-khak-kong]]
[[be:Двухстворкавыя]]
[[be-x-old:Двухстворкавыя]]
[[br:Daougleureged]]
[[bg:Миди]]
86.434

уредувања