Западна конференција (НБА): Разлика помеѓу преработките

с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.5) (Бот Додава: ja:ウェスタン・カンファレンス (NBA))
[[lv:Rietumu konference (NBA)]]
[[hu:Nyugati főcsoport (NBA)]]
[[ja:ウェスタン・カンファレンス (NBA)]]
[[no:Western Conference (NBA)]]
[[oc:Conferéncia Oèst de la NBA]]
34.422

уредувања