Школки: Разлика помеѓу преработките

Додадени 36 бајти ,  пред 11 година
с
r2.5.2) (Бот Додава: be:Двухстворкавыя
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: vi:Thân mềm Hai mảnh vỏ)
с (r2.5.2) (Бот Додава: be:Двухстворкавыя)
[[az:İkitaylılar]]
[[zh-min-nan:Siang-khak-kong]]
[[be:Двухстворкавыя]]
[[br:Daougleureged]]
[[bg:Миди]]
86.434

уредувања