Палеобалкански јазици: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додаје: an:Luengas paleo-balcanicas
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Бот Додаје: an:Luengas paleo-balcanicas)
[[Категорија:Светски Јазици]]
 
[[an:Luengas paleo-balcanicas]]
[[en:Paleo-Balkan languages]]
[[ja:古代バルカン諸語]]
46.384

уредувања