Жан Калвин: Разлика помеѓу преработките

Додадени 83 бајти ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
 
ТОА Е СЕ ЗА ЖАК!
ЗАЕДНО СО ПЕТАР ТИЕ ЈА ИЗГРАДИЈА ЦРКВАТА ВО БИТОЛА. ПОТОА ТИЕ СО ПЕТАР СЕ СКАРАА ЗА ШЕСТАТА ЖЕНА!
Анонимен корисник