Разлика помеѓу преработките на „Роберт Алаѓозовски“

с
Брзо додавање категорија Македонски писатели (со користење на HotCat)
с (Брзо додавање категорија Македонски преведувачи (со користење на HotCat))
с (Брзо додавање категорија Македонски писатели (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Македонски преведувачи]]
 
[[Категорија:Македонски писатели]]