1140-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: vi:Thập niên 1140
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sr:1140е)
с (r2.7.1) (Бот Додава: vi:Thập niên 1140)
[[tk:1140ýý]]
[[uk:1140-ві]]
[[vi:Thập niên 1140]]
[[zh-yue:1140年代]]
[[zh:1140年代]]
2.892

уредувања