1380-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 25 бајти ,  пред 12 години
с
r2.5.2) (Бот Додава: vi:Thập niên 1380
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sr:1380е)
с (r2.5.2) (Бот Додава: vi:Thập niên 1380)
[[tk:1380ýý]]
[[uk:1380-ті]]
[[vi:Thập niên 1380]]
[[zh-yue:1380年代]]
[[zh:1380年代]]
86.434

уредувања