Џулијан Асанж: Разлика помеѓу преработките

с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.2) (Бот Додава: simple:Julian Assange)
с (r2.6.3) (Бот Менува: si:ජුලියන් අ'සාන්ජ්)
[[sc:Julian Assange]]
[[sq:Julian Assange]]
[[si:ජුලියන් ඇසෙන්ජ්අ'සාන්ජ්]]
[[simple:Julian Assange]]
[[sk:Julian Assange]]
21.521

уредување