Разлика помеѓу преработките на „Џовани Бокачо“

Додадени 27 бајти ,  пред 10 години
с
r2.5.2) (Бот Додава: nds:Giovanni Boccaccio
с (Бот Додава: mrj:Боккаччо, Джованни; козметички промени)
с (r2.5.2) (Бот Додава: nds:Giovanni Boccaccio)
[[mrj:Боккаччо, Джованни]]
[[pms:Giovanni Boccaccio]]
[[nds:Giovanni Boccaccio]]
[[pl:Giovanni Boccaccio]]
[[pt:Giovanni Boccaccio]]
86.434

уредувања